top of page

Bronzed Babez Group

Public·9 members
Shashank Lipper
Shashank Lipper

Hit Master 3D: Bıçaklı Suikast Oyunu Ücretsiz İndirBu Android oyununda sizden en iyi, en becerikli, en keskin nişancı, en ölümcül ajan olduğunuzu kanıtlamanız isteniyor. Pusuya düşürüldünüz, bir sürü düşman aynı anda saldırıyor ve tek silahınız bıçaklarınız, bir sürü bıçak! Düşmanlar, üzerinize teker teker değil, birden geliyor ve hepsi farklı. Beyzbol sopası, İngiliz anahtarı gibi ilginç silahlarla sizi öldürmeye gelen düşmanlarınızı durdurmak için etrafınızdaki kutuları da kullanabilirsiniz. Bunları parçalayarak düşmanı yavaşlatabilirsiniz. Ancak tek yaptığınız düşmanları etkisiz hale getirmek değil. Kazanmak için rehineleri de kurtarmanız gerekiyor. Hepsini kurtarıp helikoptere bindirmelisiniz.


Merhaba Tamindir takipçiler. Uzun bir yılı geride bırakmak üzereyiz ve bu sene içerisinde birbirinden güzel mobil oyunlar çıkış yaptı. Bu oyunlar arasından bazıları oldukça dikkat çekiciydi.
hit master 3d indir


DOWNLOAD: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Fjinyurl.com%2F2unLd3&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw2UUE_y7Ha7rx9TrGnCnGxOHit Master 3D oyunuyla etrafınız düşmanlar tarafından sarılmış ve kendinizi korumak için elinizdeki bıçağı kullanın. Birçok farklı düşman seviyeler boyunca üstünüze gelecek ve onları geçmek için bıçağı doğru şekilde kullanarak yolunuzu açın. Sopalı düşmanlardan elinde İngiliz anahtarı olana adar çeşitli rakipler mevcut. Eğlenceli grafikler ve kontrolleriyle oyuna başlayın. Para hilesiyle indirebilirsiniz.


A Plague Tale: Requiem, Against the Storm, Broken Pieces, Call of Duty: Modern Warfare II, Call of the Wild: The Angler, Construction Simulator, Coral Island, Cross Fire HD RT DLC, Dakar Desert Rally, Destroy All Humans! 2 - Reprobed, Diablo Immortal, Disney Dreamlight Valley, Evil West, F1 Manager 2022, Farthest Frontier, FIFA 23, Football Manager 2023, Gotham Knight, Inside the Backrooms, Isonzo, Lego Brawls, Marauders, Marvel's Midnight Suns, Marvel's Spider-Man Remastered, Marvel's Spider-Man: Miles Morales, Metal: Hellsinger, MultiVersus, NBA 2K23, Need For Speed Unbound, Overwatch 2, PC Building Simulator 2, Rumbleverse, Sackboy: A Big Adventure, Saints Row, Scathe, Shatterline, Sonic Frontiers, Steelrising, The Callisto Protocol, The Chant, Torchlight: Infinite, Tower of Fantasy, TRAHA Global, Two Point Campus, UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection, Undecember, Victoria 3, Warhammer 40k: Darktide, Way of the Hunter, WRC Generations - The FIA WRC Official Game


The following 27 games now have support: Age of Empires II: Definitive Edition, Ancestors The Humankind Odyssey, Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout, Chernobylite, Cube World, Deliver Us The Moon: Fortuna, Detroit: Become Human, Disco Elysium, Empire: Total War, Football Manager 2020, Mechwarrior 5: Mercenaries, Medieval II: Total War, NBA 2K20, Need For Speed: Heat, Ni no Kuni Wrath of the White Witch Remastered, Path Of Exile, Planet Zoo, Planetside Arena, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, Red Dead Redemption 2, Rune 2, Secret Neighbor, Star Wars Jedi: Fallen Order, Stranded Sails - Explorers of the Cursed Islands, The Cycle, The Legend of Bum-Bo, and Trine 4 : The Nightmare Prince.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page